Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Polaków stać na egzotyczne wakacje. Podróż życia może kosztować tyle, ile wakacje w Grecji

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 41 Autor:

Polacy coraz chętniej wybierają wakacje w egzotycznych miejscach. Co roku liczba spędzających urlop w nietypowym miejscu rośnie o 1/3, bo wycieczki w egzotycznym raju tanieją i są bardziej dostępne.

Polaków stać na egzotyczne wakacje. Podróż życia może kosztować tyle, ile wakacje w Grecji

Gdzie wybrać się na egzotyczne wakacje, by odpocząć tak, jak mamy ochotę i przywieźć wspaniałe wspomnienia? Razem z serwisem Wakacje.pl przygotowaliśmy dla was poradnik dotyczący wyjazdów last minute.
 

Wybrać egzotyczne hity, czyli Dominikanę, Kenię i Emiraty Arabskie, czy jednak jeden z kierunków, które Polacy dopiero zaczęli odkrywać – Mauritius, Zanzibar, Madagaskar czy Oman? Gdzie zabrać ukochaną osobę na romantyczną podroż we dwoje, a gdzie pojechać z dziećmi? I jak nie zapłacić za to fortuny? Takie pytania ma każdy z nas, pomagamy znaleźć na nie odpowiedź.
 

Sezon na egzotyczne wakacje trwa tylko do końca marca i właśnie teraz biura podróży przeceniają egzotyczne wycieczki nawet o 40 procent. Dzięki temu możemy poznać zupełnie nowe miejsca, kulturę i przyrodę w cenie wypoczynku w Europie.

 

Ile kosztują egzotyczne wakacje last minute?

  • Emiraty Arabskie od 2000 zł
  • Dominikana od 5300 zł
  • Gambia od 3500 zł
  • Meksyk od 3300 zł
  • Kenia od 4500 zł
  • Tanzania od 4300 zł
  • Wyspy Zielonego Przylądka od 2900 zł
  • Jordania od 1500 zł
Warto więc pospieszyć się z rezerwacją wakacji last minute, bo chętnych na odkrywanie nowych miejsc nie brakuje. - W zeszłym roku Polacy zarezerwowali o 32 proc. więcej egzotycznych wyjazdów niż w poprzednim roku, w tym roku jest podobnie – wynika z danych wakacje.pl, największego portalu turystycznego i sieci salonów w całej Polsce.
Źródło: https://to.com.pl/polakow-stac-na-egzotyczne-wakacje-podroz-zycia-moze-kosztowac-tyle-ile-wakacje-w-grecji/ar/13841534
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.