Dzisiaj jest: 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Big Band Ursynów

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 91

W niedzielę, 23 lipca Dzielnica Ursynów przygotowała czwarty w tym sezonie koncert organizowany w ramach „Muzycznego Lata na Ursynowie”, który tym razem, dzięki udanej współpracy z Europejskim Centrum

Big Band Ursynów

W niedzielę, 23 lipca Dzielnica Ursynów przygotowała czwarty w tym sezonie koncert organizowany w ramach „Muzycznego Lata na Ursynowie”, który tym razem, dzięki udanej współpracy z Europejskim Centrum Natolin, odbył się na tarasie pałacu w Parku Natolińskim. W programie koncertu znalazły się prawdziwe przeboje: wiązanki kompozycji Glenna Millera i słynne tematy z przedwojennych filmów w wykonaniu Big Band Ursynów, zespołu w dużej części tworzonego przez muzyków mieszkających na Ursynowie.

Niestety kilkanaście minut po rozpoczęciu koncertu nad parkiem przeszła gwałtowna nawałnica z niezwykle intensywnymi opadami deszczu, bardzo silnym wiatrem i uderzeniami piorunów, poważnie zagrażająca zarówno publiczności jak i samym wykonawcom, która spowodowała konieczność przerwania występu po zaledwie dwóch wykonanych utworach. Zniszczenia jakich dokonały na scenie gwałtowne podmuchy wiatru i deszcz oraz ryzyko porażeniem prądem muzyków uniemożliwiły kontynuowanie koncertu po przejściu nawałnicy.

W najbliższym czasie będzie jeszcze możliwość, aby posłuchać swingujących sąsiadów z Ursynowa gdyż Big Band Ursynów wystąpi min. 24 września podczas pikniku z okazji Dnia Patrona Warszawy w Parku przy Bażantarni.

Źródło: ursynów.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.