Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Zaskakujący występ w „The Voice Kids”. Czy ktoś powtórzy sukces Roksany Węgiel?

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 55 Autor:

„The Voice Kids” jest popularnym programem, który bardzo szybko zdobył serca milionów Polaków. Każdy odcinek generuje ogromną oglądalność, a występujący dziecięcy artyści zachwycają nie tylko jury.

Zaskakujący występ w „The Voice Kids”. Czy ktoś powtórzy sukces Roksany Węgiel?
Roksana Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji „The Voice Kids”, której udało się wygrać również 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w ubiegłym roku. Podczas ostatniego odcinka programu na scenie pojawiła się inna dziewczyna Daria Domitrz z Ursynowa, której wyjątkowy talent również natychmiast został dostrzeżony, a ludzie siedzący na widowni i przed telewizorami dostrzegli w niej następczynię Węgiel.

Niesamowity występ nastolatki, który możecie obejrzeć poniżej, sprawił, że jurorzy nie mieli żadnych wątpliwości. Już po pierwszych słowach byli przekonani, że trafił im się prawdziwy talent, a w przełomowym momencie utworu obrócili się wszyscy. Wzruszająca atmosfera pełna emocji i zachwytu sprawiły, że dziewczynka szybko stała się również ulubienicą fanów programu.

Po jej występie media społecznościowe szybko zalała lawina komentarzy rozentuzjazmowanych widzów, którzy natychmiast okrzyknęli ją idealną kandydatką do podium drugiej edycji programu „The Voice Kids”.

– Druga Roksana Węgiel! Jeśli nie ona wygra ten program, to nie wiem kto. A potem na Eurowizję i światowa kariera. Takie mamy zdolne Polki! – ekscytuje się fanka.
 
Źródło: https://pikio.pl/the-voice-kids-nowa-wegiel-270119/
Wiadomości z tej kategorii
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.