Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

D. Klepadło jest autorem okładki nowej płyty Dody!

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 71

Pochodzący z Białegostoku jeden z najzdolniejszych fotografów młodego pokolenia został zaproszony do współpracy przez samą Dodę! Dawid Klepadło jest autorem okładki nowej płyty Dody. Zobacz zdjęcia.

D. Klepadło jest autorem okładki nowej płyty Dody!
Dawid Klepadło odpowiedzialny jest za sesję promującą nowy krążek wokalistki. Zdjęcia zostały utrzymane w baśniowym klimacie w charakterystycznym dla fotografa romantycznym stylu. Na zdjęciach promujących krążek Doda
pozuje bez make-upu przy fortepianie porośniętym bluszczem.
Przypomnijmy, że pochodzący z Białegostoku Klepadło jest jednym z czołowych polskich fotografów mody. Autor licznych okładek prestiżowych magazynów modowych w Polsce i za granicą. Pracował m.in. dla Elle Serbia, L’Officiel Hommes Ukraine, Harper’s Bazaar Bulgaria, L’Officiel Ukraine, L’Officiel KZ, Marie Claire Indonesia, Cosmopolitan, JOY, Fashion Magazine, InStyle itd.

Natomiast nowy album Dody zatytułowany "Dorota" już trafił do sprzedaży. Artystka płytę zadedykowała swojej babci. Wydawnictwo zawiera 13 utworów - to premierowe piosenki, ale także covery.

1. "Niech żyje bal"
2. "Nie wolno płakać"
3. "I’m With You"
4. "Gdzie to siódme morze"
5. "Gram o wszystko"
6. "Krakowski spleen"
7. "Sign Of The Times"
8. "Stan pogody"
9. "Dwie bajki"
10. "Wrecking Ball"
11. "Nie mam dokąd wracać"
12. "Na strunach szyn"
13. "Ale jestem"
Album promuje utwór "Nie wolno płakać"
 
Źródło: http://bialystok.naszemiasto.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.