Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Referenum ws. zablokowania ruchu tranzytowego przez osiedle Kazury

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 55 Autor:
Redakcja poleca!

W jednej z największych ursynowskich spółdzielni mieszkaniowych „Wyżyny” jeszcze do najbliższego piątku (18.01) do godz. 13.00 trwa referendum ws. zablokowania ruchu tranzytowego przez osiedle Kazury

Referenum ws. zablokowania ruchu tranzytowego przez osiedle Kazury
W jednej z największych ursynowskich spółdzielni mieszkaniowych „Wyżyny” jeszcze do najbliższego piątku (18.01) do godz. 13.00  trwa referendum ws. zablokowania ruchu tranzytowego przez osiedle Kazury. Uprawnieni do głosowania są członkowie SM „Wyżyny” zamieszkali przy ulicy Kazury i Pileckiego. Materiały referendalne trafiły do skrzynek pocztowych na początku zeszłego tygodnia. Kartę do głosowania można również otrzymać w biurze spółdzielni (Kazury 5), a także pobrać ze strony internetowej (www.wyzyny.pl).
- Decydujemy o ważnych sprawach, bezpieczeństwie, poprawie sytuacji komunikacyjnej i ochronie przestrzeni naszego osiedla. Sąsiedzi weźcie udział w referendum! Przekażcie swój głos, oddając kartę referendalną do siedziby SM „Wyżyny” Kazury 5 – apeluje do mieszkańców osiedla Kazury Anna Szcześniak, mieszkanka i społeczniczka z tego osiedla
- Od lat osiedle Kazury jest miejscem wzmożonego i bardzo uciążliwego tranzytu samochodów pomiędzy ul. Puławską i Kabatami. Coraz więcej mieszkańców sygnalizuje nam swoje zmęczenie tym faktem. Parę miesięcy temu postał zespół składający się z urzędników, władz dzielnicy, mieszkańców, radnych, który miał wypracować pomysły na rozwiązanie tych problemów. To referendum to jeden z pomysłów w nim wypracowanych. Na horyzoncie jawi się dodatkowo budowa żłobka na tym osiedlu i jeżeli nie zostanie wypracowane dobre rozwiązanie, to problem zamiast być rozwiązanym, pogłębi się. A tego wszyscy nie chcemy, dlatego dołączam się do apelu o zaangażowanie się mieszkańców w to referendum, według zasady „Nic o nas bez nas” – mówi Paweł Lenarczyk, radny Dzielnicy Ursynów z Otwartego Ursynowa, zaangażowany w prace tego zespołu.
W razie pytań, prosimy o kontakt. 
Z poważaniem

Anna Szcześniak         Paweł Lenarczyk                   
Społecznik                  radny Dzielnicy Ursynów
536279833                 Otwarty Ursynów                  
                                 501505912
Źródło: Paweł Lenarczyk
Wiadomości z tej kategorii
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.